معرفی مجموعه فراکابل

فروشگاه فراکابل مجموعه اي کامل و جامع در زمينه کالاها و تجهيزات برق و روشنايي است که در بستر اينترنت و تحت حمايت بازرگانی آینور که سابقه 18 سال فعاليت در زمینه تجهیزات برقی ساختمانی و شبکه توزیع را دارا میباشد فعالیت مي کند. اين فروشگاه با ارائه محصولات با کيفيت و قيمت مناسب توانسته است جايگاه ويژه اي را در ميان مصرف کنندگان به دست آورد.

نمايندگي هاي معتبر در زمينه هاي کالاهای برقی ساختمانی از قبيل کلید و پریز، سیم و کابل،چراغ های حیاطی و پارکی،برق صنعتی، تجهیزات شبکه توزیع، ترانسفورماتور، کلید های مینیاتوری و بسياري از محصولات ديگر درگاه امني را براي خريد اينترنتي مشتريان فراهم ساخته است. اعتقاد داريم آنچه که باعث رشد و توسعه ما در اين سال ها شده است فقط فاکتور کيفيت در ارائه خدمات و صداقت در فروش بوده است بنابراين بزرگترين هدف خود در فراکابل بالابردن کيفيت در راستاي رضايت مندي مشتريان خود مي دانيم.

سيستم ورود اجناس جديد به مجموعه خود را وابسته به تحقيقات لايه اي نموده ايم تا قبل از هر گونه توصيه و معرفي کالاي جديد به مشتري نکات مثبت و منفي آن را به صورت کامل ارائه دهيم. نتيجه اين فرآيند قطعا يک خريد رضايت بخش خواهد بود. اين بخش تحقيقات مبتني بر اطلاعات توليد کننده یا وارد کننده، نظرات کارشناسان خبره و گارانتی محصولات در اين زمينه و در صورت ممکن نصب آزمايشي کالا در يک پروژه مي باشد. با يک نگاه دقيق به سبد محصولات ما، علاوه بر گستره وسيع کالاهاي برق ساختماني، به روز بودن و وجود کالاهاي لاکچري نظر شما را جلب خواهد کرد. تنوع کالا به شما اين اجازه را خواهد داد تا محدوديت در بودجه موجب حذف شدن سليقه شما نگردد. اين موضوع نيز خود عاملي براي افزايش رضايت مندي مشتريان عزيز و در نهايت گامي موفق براي ما به حساب مي آيد. با کمال ميل پذيراي هر گونه انتقاد و پيشنهاد از سوي شما مشتريان و همکاران عزيز هستيم.

بدون شک هر سيستمي براي ماندگاري و حفظ جايگاه خود نياز به تغييرات و به روز رساني دارد. معيار ما در زمينه تغييرات در سبک تجارت تحليل نظرات شما دوستان مي باشد.