سیم و کابل دماوند

شرکت سیم و کابل دماوند از جمله برترین تولیدکنندگان سیم‌ و کابل در ایران می‌باشد. محصولات این شرکت دارای تنوع زیادی می‌باشد و طیف وسیعی از انواع کابل برق از جمله: کابل افشان، کابل کنترل، کابل جوش و کابل تخت آسانسوری و همچنین انواع سیم برق مانند سیم افشان، نیمه افشان و مفتولی را در بر می‌گیرد.

کارخانه سیم و کابل دماوند در سال 1389 پس از 30 سال تجربه درخشان در زمینه توزیع و فروش سیم‌ و کابل در نزدیکی شهر دماوند احداث شد و با وجود کیفیت بالای محصولات خود و همچنین تلاشهای شبانه‌روزی متخصصین و کارشناسان خود در همان ابتدای کار موفق به کسب نشان استاندارد ملی شد.

کارخانه سیم و کابل کسری با هدف رفع نیازهای صنعتی کشور و تولید انــــواع سیم و کابـــل برق از جمله تلفنی، تخصصی، ابزاردقیق و شبکه در سال ۱۳۸۹ در شهرک صنعتی شرق سمنان احداث شد.

سیم و کابل کسری دارای تنوع زیادی می‌باشد و همواره با کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته است مشتریان خود را راضی نگه دارد.  سیم های کارخانه کسری در ابعاد و رنگهای مختلف تولید می‌شوند و کاربردهای زیادی دارند.

سیم و کابل کسری

سیم و کابل بابک کرمان

پشتوانه ی شرکت سیم و کابل بابک کرمان تجربه ی ۳۰ ساله، متخصصین، ابزارآلات به‌روز و جدیدترین تکنولوژیها و مواد اولیه مرغوب و درجه یک می‌باشد و همواره در طی  سالهای فعالیت خود سعی بر تولید محصولات با کیفیت با قیمت مناسب داشته است تا رضایت مشتریان خود را جلب کند.

کارخانه سیم و کابل بابک کرمان انواع سیم اعم از افشان، مفتولی، سیم با روکش حرارتی و انواع کابل از جمله افشان، مفتولی، کابل تخت یا آسانسوری را با بهترین کیفیت و ویژگیهای زیر به بازار عرضه می‌کند

کارخانه سیم و کابل ساوه از جمله اولین کارخانه های سیم و کابل ایران بود که در سال ۱۳۶۴ در شهرک صنعتی کاوه به مساحت ۵۵۲۵ متر مربع احداث شد. این کارخانه مجهز به آزمایشگاهی مجهز در زمینه تولید سیم و کابل برق و مخابراتی و کابل های کواکسیال و ترکیبی می‌باشد.

سیم و کابل ساوه

سیم و کابل زرکابل کرمان

یکی از برترین و بزرگترین تولیدکنندگان سیم و کابل در کشور زرکابل کرمان می‌باشد که در زمینه تولید انواع سیم و کابل برقی و مخابراتی فعالیت دارد. کارخانه سیم و کابل زرکابل کرمان در سال ۱۳۸۱ در شهر کرمان با هدف تامین نیازهای صنعتی کشور تاسیس گردید.

شرکت سیم و کابل زرکابل کرمان با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا و مجهزترین ابزار الآت توانسته است در زمینه تولید هادی های مسی و آلومینیومی پیشگام باشد.

این شرکت، در طی سالهای فعالیت خود همواره توانسته است با استفاده از نیروهای متخصص و متعهد به کار در زمینه طراحی، ساخت و کنترل و مواد اولیه درجه یک و مرغوب کیفیت محصولات خود را تضمین کند،  رضایت مشتریان خود را افزایش دهد و حتی وارد میدان رقابت بازارهای جهانی شود.

شرکت سیم‌وکابل البرز الکترونیک نور با نام تجاری لینکو در سال ۱۳۸۳ با تولید سیم افشان فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر بیش از ۱۰۵ نوع سیم و کابل مختلف اعم از افشان، نیمه‌افشان، کواکسیال، شیلدار و مفتولی را با کیفیت و قیمت مناسب تولید می‌کند.

این شرکت با استفاده از آزمایشگاههای مجهز و تکنولوژیها و دستگاههای روز دنیا در سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ ورژن ۲۰۱۵ از توف نورد المان و نشان استاندارد اتحادیه اروپا از کشور  انگلستان، تائیدیه توانیر، تاییدیه پژوهشگاه نیرو، پروانه نظام مهندسی ساختمان، عضویت انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان سیم و کابل ایران شده است.

البرز الکتریک نور ( لینکو )

سیم و کابل افشار نژاد خراسان

کارخانه سیم و کابل افشارنژاد خراسان در سال ۱۳۴۵ در مشهد مقدس احداث شد و در سال ۱۳۴۶ به یکی از بهترین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران تبدیل شد. محصولات این شرکت با نام تجاری سیم و کابل خراسان شناخته می‌شود.

شرکت افشارنژاد خراسان در حال حاضر و بعد از نیم قرن خدمت صادقانه، با تولید بیش از 300 نوع سیم‌وکابل با کیفیت توانسته است وارد میدان رقابت بازارهای جهانی شود. شرکت افشارنژاد خراسان توانسته‌است با استفاده از به‌روزترین تجهیزات و فناوری‌های روز دنیا در زمینه‌ی انواع سیم، انواع کابل برق ساختمانی، فشارضعیف، کنترل، قدرت، افشان، انواع کابل شیلدار مسلح و غیرمسلح و هم چنین کابل کانسنتریک به بهترین های بازار تبدیل شود. همچنین لازم به ذکر است که محصولات این شرکت با استانداردهای مختلف مانند استاندارد انگلستان (BS)، استاندارد بین المللی (IEC) و استاندارد آلمان (VDE) تولید می‌شوند.